Een Single Large een (Scène 57) - Gratis Printbare Kleurplaat | ColorVaults
✏️

Scherp oog? Zie je een foutje of los lijntje?

Help ons de strakste kleurplaten ter wereld te maken! Pak ons interactieve rode potlood en omcirkel het foutje direct op de tekening.

Deel met Vrienden & Familie:

Over de "Een Single Large een (Scène 57)" Kleurplaat

Geniet van deze printbare "Een Single Large een (Scène 57)" kleurplaat uit onze Bold & Easy (Toddlers) collectie. Ontworpen met duidelijke lijnen op een witte achtergrond, direct klaar om te printen en in te kleuren.

Of je nu thuis kleurt met het gezin, deze tekening inzet in de klas of kleutergroep, of ontspanning zoekt na een drukke dag: deze Bold & Easy (Toddlers) kleurplaat stimuleert de fijne motoriek, creatieve verbeelding en concentratie.

🎨 Kleurtips & Kleurencombinaties

  • Potloden versus Stiften: Kleurpotloden zijn ideaal voor zachte schaduwen en kleurovergangen. Gebruik je viltstiften? Leg dan even een leeg vel onder de kleurplaat.
  • Licht & Diepte: Kies een vaste lichtinval en kleur de bovenzijden lichter en de onderliggende plooien en schaduwen iets donkerder.

🖨️ Eenvoudig Printen (A4 & Letter)

Voor een nette afdruk: klik op "Gratis Kleurplaat Printen", selecteer A4-formaat in staande stand en kies in het printermenu voor "Aanpassen aan pagina". Liever digitaal kleuren? Download direct het afbeeldingsbestand naar je tablet!

Een Single Large een (Scène 57)

Gratis printbare Een Single Large een (Scène 57) kleurplaat uit onze bold-easy-toddlers collectie.

100% Gratis — Geen Account Nodig

Print direct of download direct als hoge resolutie afbeelding.

Online Inkleuren Studio

Leeftijdsgroep

teens

Thema

Bold & Easy (Toddlers)

← Bekijk Alle Bold & Easy (Toddlers) Kleurplaten
🧸 12 Peuter- & Kleuter Doe-Activiteiten

12 Leuke Dingen Om Te Doen Met Deze Kleurplaat

Klaar met inkleuren? Gooi je meesterwerk niet weg! Hier zijn 12 geweldige, originele knutselprojecten en spelletjes die je kunt maken met deze Een Single Large een (Scène 57) kleurplaat.

#01Knutselen
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Poppenkast Marionet op Houten IJsstokje

Kleur je vriendje Een Single Large een (Scène 57) in, knip de figuur uit en plak hem op een ijsstokje voor je eigen poppenkastvoorstelling!

  • Kleurplaat Een Single Large een (Scène 57)
  • Houten ijsstokje of rietje
  • Lijmstift
  • Kinderschaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de vriendelijke figuur van Een Single Large een (Scène 57) zo kleurrijk mogelijk in met wasco of viltstiften.
  2. Knip de figuur voorzichtig uit langs de dikke buitenlijnen.
  3. Plak een houten ijsstokje stevig aan de achterzijde met lijm of plakband.
  4. Verstop je achter de bank of tafel en voer een grappig toneelstukje op met gekke stemmetjes!
#02Creatieve Kunst
⏱️ 20 min•Eenvoudig

Zachte Wattenbolletjes & Textuur Propjes

Plak zachte wattenbolletjes op de buik, oren of wolken van Een Single Large een (Scène 57) voor een heerlijk aaibaar 3D knutselwerkje.

  • Kleurplaat Een Single Large een (Scène 57)
  • Wattenbolletjes of gekleurd crêpepapier
  • Kinderlijm
  • Viltstiften
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de achtergrond en de ogen van Een Single Large een (Scène 57) mooi in met stiften.
  2. Smeer een beetje kinderlijm op de buik, wangen of zachte oren van de figuur.
  3. Trek een wattenbolletje een beetje pluizig uit elkaar en druk het op de lijm.
  4. Strijk zachtjes over je kunstwerk: wat voelt Een Single Large een (Scène 57) nu heerlijk zacht en donzig aan!
#03Spelletje
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Beweeg- & Doe-Spelletje: Doe Een Single Large een (Scène 57) Na!

Zet vrolijke muziek op en dans door de kamer. Als de muziek stopt, hou je de kleurplaat omhoog en doet iedereen Een Single Large een (Scène 57) na!

  • Ingekleurde Een Single Large een (Scène 57)
  • Vrolijke kindermuziek
  • Stevig karton
  • Plakband
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur Een Single Large een (Scène 57) in een opvallende, dansende actiepose in.
  2. Plak het blad op stevig karton zodat je het makkelijk als stopbord omhoog kunt houden.
  3. Zet je favoriete kinderliedje op en dans allemaal vrolijk in het rond.
  4. Zet de muziek plotseling op pauze: wie kan het beste en grappigste stil blijven staan als Een Single Large een (Scène 57)?
#04Kamerdecoratie
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Vrolijke Kleuter Raamhanger in de Zon

Kleur met wascokrijtjes, wrijf zachtjes in met babyolie en hang Een Single Large een (Scène 57) op het raam waar de ochtendzon erop schijnt.

  • Kleurplaat Een Single Large een (Scène 57)
  • Wascokrijtjes of dikke stiften
  • Drupje babyolie
  • Wattenstaafje en plakband
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de vlakken van Een Single Large een (Scène 57) lekker dik in met vrolijke wascokrijtjes.
  2. Druk met een volwassene een wattenstaafje met een drupje olie over de achterkant van het papier.
  3. Dep droog met keukenpapier en zie hoe het papier direct doorschijnend wordt.
  4. Plak het blad met plakband op het slaapkamerraam en begroet Een Single Large een (Scène 57) elke ochtend in de zon!
#05Spelletje
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Eenvoudige Peuterpuzzel met 4 tot 6 Stukken

Plak Een Single Large een (Scène 57) op karton en knip met rechte lijnen in 4 grote stukken die peuters zelf makkelijk kunnen leggen.

  • Kleurplaat Een Single Large een (Scène 57)
  • Stevig karton
  • Liniaal en potlood
  • Schaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur Een Single Large een (Scène 57) met duidelijke, herkenbare kleuren in.
  2. Plak het papier met een lijmstift stevig en kreukvrij op het karton.
  3. Trek met een liniaal één horizontale en twee verticale lijnen op de achterkant voor 6 grote stukken.
  4. Knip de stukken recht door en help je peuter de stukken weer op de juiste plek te leggen!
#06School & Leren
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Gekleurde Eettafel Placemat (Smeer-Proof)

Lamineer Een Single Large een (Scène 57) tussen twee lagen doorzichtig folie zodat bordjes en bekers op een vrolijke placemat staan.

  • Ingekleurde Een Single Large een (Scène 57)
  • Zelfklevend kaftplastic of lamineerhoes
  • Schaar
  • Vochtige doek
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Laat je kindje Een Single Large een (Scène 57) naar hartenlust vrolijk inkleuren.
  2. Schrijf de voornaam van je kindje met dikke letters onderaan het blad.
  3. Plak de voor- en achterkant netjes tussen twee lagen doorzichtig plakfolie.
  4. Leg de placemat op tafel onder het bordje; gemorste vla of melk veeg je er zo van af!
#07Spelletje
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Zoek-het-Zelfde Memory Kaartjes

Print twee exemplaren van Een Single Large een (Scène 57), knip 6 gelijke kaartjes en draai ze om om de paren te ontdekken.

  • 2x afdruk van Een Single Large een (Scène 57)
  • Donker knutselkarton voor achterkant
  • Lijmstift en schaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur beide tekeningen met dezelfde herkenbare kleurtjes in.
  2. Plak de bladen op donker karton zodat niemand door het papier heen kan spieken.
  3. Knip 3 gelijke paren vierkante kaartjes (totaal 6 kaarten) uit.
  4. Leg ze ondersteboven op het tapijt en draai er om de beurt twee om: waar is Een Single Large een (Scène 57)?
#08Kamerdecoratie
⏱️ 20 min•Eenvoudig

Vrolijke Feestslinger voor de Kinderslaapkamer

Kleur 3 tot 5 vlaggetjes met Een Single Large een (Scène 57), vouw ze om een vrolijk lint en hang de slinger gezellig boven het ledikantje.

  • Meerdere afdrukken van Een Single Large een (Scène 57)
  • Lang touwtje of wol (2 meter)
  • Plakband en schaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de figuren van Een Single Large een (Scène 57) met vrolijke snoepkleurtjes.
  2. Knip de tekeningen in grote driehoekige vlaggen met een rechte bovenrand.
  3. Vouw een klein randje van 1 cm over het wollen touwtje en plak vast met plakband.
  4. Hang de vrolijke slinger aan de muur of over de kledingkast voor een instant feestelijke kamer!
#09Knutselen
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Schattige Dierenoren Hoofdband & Kroon

Knip de lieve oortjes of de snoet van Een Single Large een (Scène 57) uit en plak ze op een papieren strook die precies om je hoofd past.

  • Kleurplaat Een Single Large een (Scène 57)
  • Strook stevig gekleurd papier (5 x 55 cm)
  • Plakband of nietmachine
  • Schaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de oren, muts of strik van Een Single Large een (Scène 57) met felle kleurtjes in.
  2. Knip de oortjes voorzichtig uit met een klein plaklipje aan de onderkant.
  3. Meet een papieren strook om het hoofdje van je kindje en plak de uiteinden op maat vast.
  4. Plak de oren fier rechtop aan de hoofdband en spring vrolijk rond als Een Single Large een (Scène 57)!
#10Cadeautip
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Knuffel-Kleurplaat Cadeautje voor Opa & Oma

Zet de handafdruk van je peuter op de achterkant van Een Single Large een (Scène 57) en stuur een warme knuffel in een envelop naar opa en oma.

  • Ingekleurde Een Single Large een (Scène 57)
  • Vingerverf of potlood voor handomtrek
  • Grote envelop
  • Stiften
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur de lieve figuur van Een Single Large een (Scène 57) gezellig samen in.
  2. Draai het vel om, zet de handjes van je kind op het papier en trek de vingertjes om met een stift.
  3. Schrijf de datum en een lieve groet erbij: "Een dikke knuffel van mij!".
  4. Vouw het blad in een envelop en bezorg opa en oma de mooiste post van de week!
#11School & Leren
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Dikke Kartonnen Voorlees Boekenlegger

Plak een extra brede strook van Een Single Large een (Scène 57) op dik karton zodat peuters zelf hun favoriete voorleesboek kunnen openen.

  • Gekleurd detail van Een Single Large een (Scène 57)
  • Extra dik karton
  • Zelfklevend plakplastic
  • Schaar
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Kleur Een Single Large een (Scène 57) in met duidelijke, vrolijke kleuren.
  2. Knip een brede rechthoek van 7 bij 18 cm uit en plak deze op stevig karton.
  3. Bescherm beide kanten met transparant plakfolie tegen kleuterhandjes.
  4. Steek hem in het voorleesboek; je peuter kan nu zelf trots de juiste bladzijde vinden!
#12Creatieve Kunst
⏱️ 15 min•Eenvoudig

Koelkast Kunstgalerij met Magneetjes

Geef Een Single Large een (Scène 57) een vrolijk gekleurd kartonnen randje en hang het met magneetjes op de koelkast als ere-tentoonstelling.

  • Voltooid kunstwerk van Een Single Large een (Scène 57)
  • Gekleurd A4 papier voor kader
  • Plakband en koelkastmagneten
  • Datumstempel
👉Bekijk stappenplan (4)
  1. Bewonder samen met je kind het voltooide kunstwerk van Een Single Large een (Scène 57).
  2. Plak de tekening op een iets groter vel gekleurd papier in de lievelingskleur van je kindje.
  3. Schrijf met trotse letters de voornaam en de leeftijd van je kindje onderaan.
  4. Bevestig met twee vrolijke magneten op de koelkast op ooghoogte van je kindje!
Gerelateerde Collectie

Meer Bold & Easy (Toddlers) Kleurplaten

Bekijk Alle Bold & Easy (Toddlers) (196) →
Vragen & Hulp

Veelgestelde Vragen over Een Single Large een (Scène 57) Kleurplaten

Alles wat ouders, leerkrachten en kinderen willen weten over het downloaden, printen en gebruiken van deze tekeningen:

Ja, absoluut! Alle Een Single Large een (Scène 57) kleurplaten op ColorVaults zijn 100% gratis te downloaden en te printen voor thuis, op school of op de opvang. Er zijn geen abonnementen, verborgen kosten of verplichte accounts nodig.
Kleurplaten Club

Ontvang Updates over Kleurplaten

Meld je aan voor kleurinspiratie en updates over gratis printbare kleurplaten in je mailbox.

Auteursrecht & Fair-Use Disclaimer

Alle handelsmerken, karakters en beeldmerken gerelateerd aan Bold & Easy (Toddlers) behoren toe aan hun respectievelijke rechthebbenden. ColorVaults.com claimt geen enkel eigendom van deze originele intellectuele eigendommen. Alle kleurplaten op deze website zijn onofficiële fan-art lijntekeningen, uitsluitend bedoeld voor niet-commercieel, educatief en creatief gebruik. Rechthebbenden kunnen te allen tijde een verwijderingsverzoek indienen via onzeAuteursrecht & Verwijderingsprocedure.